• DARY DLA SCHRONISKA🐈🐕

Zrobiliśmy przed świętami kilka dobrych uczynków. Oto jeden z nich☺️👏

• Spotkanie świąteczne 🌲🧑‍🎄

Spotkanie świąteczne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Radogoszczy.

• ZAKRĘCONA AKCJA DLA FRANIA💪💪💪

Dnia 20 grudnia 2023r została yłoniona z najmłodszej grupy przedszkolnej specjalna Komisja, która dokonała przekazania zebranych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Radogoszczy nakrętek dla Frania Kosowskiego. Zdrowiej nam Franio i żyj 100 lat :-)

• JARMARK BOŻONARODZENIOWY 2023R 🌲

Dnia 17 grudnia 2023r nasze dzieci wzięły udział w występach podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w Henrykowie Lubańskim. Występ był bardzo emocjonujący.

• WARSZTATY PIECZENIA PIERNIKÓW 👏

Dnia 14 grudnia 2023r dzieci odwiedziły restaurację "Babie Lato" w Kościelnikach Górnych, gdzie uczestniczyły w warsztatach pieczenia pierników.

• MIKOŁAJKI 2023 r

Działo się... ☺️

Mikołajki 2023 za nami🧑‍🎄

• "SZKOŁA PEŁNA TALENCIAKÓW"

Dzięki zebranym Talenciakom nasza świetlica wzbogaciła się o 5 gier planszowych :-).

• Jest się czym pochwalić...☺️

Gratulujemy💪

• Szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej

W dniu 29 stycznia 2023 roku, odbyło się szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej, na którym uczyliśmy się prawidłowych zachowań i skutecznego działania w nagłych sytuacjach.

• Magia w naszej szkole

28.11.2023 r. Iluzjonista oczarował swoich widzów niezwykłymi trikami i sztuczkami. Zbudował atmosferę pełną tajemnicy i prawdziwej magii, ale nie udałoby mu się to gdyby nie mali pomocnicy...

• Program edukacyjny-energia odnawialna

Dnia 27.11.2023 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Radogoszczy pojawiła turbina wiatrowa, panele fotowoltaiczne, elektrownia słoneczna i wiatrowa. Nie, to jeszcze nie nasze zakupy, ale warsztaty dotyczące zielonej energii. Edukatorzy z firmy Lupus pokazali nam jak powstaje prąd i jak trafia do naszych domów, zapoznali ze źródłami energii odnawialnej oraz sposobami oszczędzania energii. Było merytorycznie, ekologicznie i baaardzo ciekawie.

• Spotkanie z Mikołajem

Sołectwo Uniegoszcz Sołectwo Radogoszcz Gmina Lubań Gokis Lubań

• Konkurs Recytatorski dla przedszkoli

Mamy II MIEJSCE w Powiecie Lubańskim w Konkursie Recytatorskim dla przedszkoli, w którym wzięło dziś udział 26. dzieci. Zdobyła je MARCELINKA KONON. Reprezentował nas również Mikołaj Rubaszko i Kuba Kania. Wszyscy dali popis swoich iście aktorskich zdolności :-). Gratulujemy Dzieciom i ich Rodzicom!
  • Powiatowy Konkurs Recytatorski dla klas I-III

Dnia 14.11.2023 r w Szkole Podstawowej w Zarębie miał miejsce finał XXIII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego dla klas I-III. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radogoszczy reprezentował Dominik Radyk. Dominik wspaniale wyrecytował wiersz o wartości, jaką jest patriotyzm.

• Narodowe Święto Niepodległości

Dniq 10.11.2023 r. dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radogoszczy wzięły udział ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu" - w piątek punktualnie o 11.11 na uroczystej akademii odśpiewały Mazurka Dąbrowskiego.

• Szkoła pamięta

Nasza szkoła przyłączyła się do tegorocznej edycji projektu zorganizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pt." Szkoła pamięta". Celem tej  inicjatywy jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o zmarłych, a także historii i bohaterstwa naszego kraju oraz regionu.

• ZWYCIĘSKA DRUŻYNA- Gminny Przegląd Pieśni Patriotycznej 2023!

Dnia 27.10.2023 r. odbył się Gminny Przegląd Pieśni Patriotycznej 2023. Występ naszych  małych artystów uznany został za najlepszy i cieszyliśmy się tego wieczoru z pierwszego miejsca!

• Dni Papieskie

Kolejny Dzień Papieski to okazja poznania Wielkiego Człowieka jakim był święty Jan Paweł II. Oj, niektórzy musieli się nieźle nagłówkować…🤗

• Filharmonia Dolnośląska

Dnia 24.10 2023 r odwiedzili naszą szkołę muzycy z Filharmonii dolnośląskiej.

• Dzień Poczty Polskiej

18 października to Dzień Poczty Polskiej- nie mogło więc nas tam nie być ;-) . Udaliśmy się z życzeniami do miejscowego punktu pocztowego. Dzięki tej wizycie poznaliśmy specyfikę pracy poczty.

strona: