Aktualności Przedszkole ??? Stawki Żywieniowe Opłaty Informacje Tekstowa podstrona

Samorządowe Przedszkole w Radogoszczy jest placówką oferującą edukację przedszkolną dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Zapewnia:

• fachową i troskliwą opiekę w godz. od 7:00 do 16:00 przez zespół wykwalifikowanej kadry pedagogicznej (możliwość zmiany godzin),
  • indywidualne podejście do dziecka,
  • wszechstronną edukację poprzez zabawę zgodną z programem zajęć dydaktycznych Ministerstwa Edukacji Narodowej,
  • dwie grupy przedszkolne: 3-4 latków i 5-6 latków,
  • bezpłatny dojazd i powrót z przedszkola dzieci 5-6 letnich autobusem szkolnym (obowiązek doprowadzenia i odebrania dziecka z przystanku)
  • smaczne i zdrowe posiłki,
  • różnorodne zajęcia: język angielski w grupie 3-4 latków, zajęcia z logopedą, gimnastykę korekcyjną, religię, zajęcia    rytmiczne,
  • wiele imprez okolicznościowych,
  • sanitariaty przystosowane dla małych dzieci,
  • bezpieczny plac zabaw + ścieżka sensoryczna,
  • wyjścia do kina, na przedstawienia teatralne,
  • wycieczki,
  • zajęcia i pobyt dzieci zamieszkałych na terenie Gminy Wiejskiej Lubań jest całkowicie bezpłatny, rodzice ponoszą jedynie koszty za wyżywienie.

Przedszkole to pierwsze ważne ogniwo w procesie edukacji. Państwa dziecko przekraczając po raz pierwszy próg placówki przedszkolnej rozpoczyna nowy etap w swoim rozwoju. Moment ten należy do najbardziej trudnych i znaczących w jego życiu, a także w życiu jego Rodziców.
Aby złagodzić dyskomfort rozstania, zmniejszyć do minimum negatywne emocje dzieci wynikające z nowej nieznanej im sytuacji proponujemy Państwu i dzieciom spotkania adaptacyjne, zmierzające do szybszej, łagodniejszej aklimatyzacji do nowego miejsca.

Zapraszamy do bezpośredniego zapoznania się z naszym przedszkolem!

Nawet kilkugodzinny pobyt malca pozwoli mu na lepsze kontakty rówieśnicze i rozwój emocjonalny.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym przedszkolem po remoncie. Placówka została oddzielona od szkoły podstawowej, dzięki czemu Państwa najmłodsze pociechy są jeszcze bezpieczniejsze podczas pobytu w przedszkolu.

Przedszkolaki podczas zajęć dydaktycznych korzystają z tablicy interaktywnej oraz z wielu innych multimediów, za sprawą programu Multimedialne Przedszkole.

FOTO: http://spradogoszcz.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=194

Nasze przedszkole jest wyposażone w wiele ciekawych gier dydaktycznych, puzzli, układanek, różnego typu klocków, dzięki których dzieci mogą rozwijać swoją wyobraźnię, także tą przestrzenną, poznawać i utrwalać kolory, uczyć się zasad gry zespołowej, rozwijać swoje zdolności poznawcze, a także zainteresowania itp.

FOTO: http://spradogoszcz.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=193